O společnosti

Česká společnost
založena 1991

separator_bila

Atelier Technik s.r.o. je soukromá, ryze česká společnost založená v roce 1991 ve Dvoře Králové nad Labem jako konstrukční kancelář.

Od roku 1999 má společnost vlastní výrobní dílnu, která je neustále rozšiřována. Původní pouze konstrukční kancelář byla přetransformována na společnost zabývající se vývojem a výrobou jednoúčelových strojů aj.

Realizace

Přesné strojní
celky a doplňky

separator_bw
Realizované projekty

Firma řeší problematiku výrobních provozů a zkušeben vývojem a výrobou přesných strojních celků a doplňků, jednoúčelových a speciálních zařízení a technologií.

Od roku 2015 společnost sídlí ve vlastním nově zrekonstruovaném areálu ve Dvoře Králové nad Labem, Heydukova ulice č.p.3183.

V současné době společnost nabízí služby na vysoké úrovni kvality pro široký okruh zákazníků, především automobilového a elektronického průmyslu jako jsou např. CONTINENTAL, Schneider Electric a.s., Škoda Auto a.s., Festo spol. s r.o., Siemens s.r.o., Argo-Hytos a.s. atd.

Výrobní dokumentaci zpracováváme na 3D CAD stanicích Solid Works. Pro stavbu strojů používáme komponenty renomovaných výrobců, jak v oblasti strojní, tak v části elektro. Podle přání zákazníků jsme schopni použít řídící systémy firem Siemens, Festo, Lenze, Schneider Electric, Omron nebo PC s řídícími kartami National Instruments.

Kontaktujte nás

Chcete získat víc
informací?

+420 499 621 649

separator_bw

ATELIER TECHNIK s.r.o.
Heydukova 3183
Dvůr Králové nad Labem 544 01

Zobrazit kontakty
MAPA_FOOTER2